Pytania często zadawane przez użytkowników serwisu:


P.  Czy serwis zajmuje się promowaniem modelek, które umieściły w nim swoje portfolio?

Odp.  Tak. Serwis twoje-modelki.pl współpracuje z producentami odzieży i z agencjami reklamowymi. Informacje o modelkach, których portfolio jest popularne i często oglądane przez użytkowników serwisu są przekazywane do współpracujących z serwisem firm korzystających z usług modelek i fotomodelek. 

 

P.  Co zrobić, aby moje portfolio umieszczone w serwisie twoje-modelki.pl było popularne i często odwiedzane?

Odp.  Popularność portfolio w serwisie zależy od kilku czynników:

  • Popularność portfolio w serwisie zależy przede wszystkim od tego, czy zawiera ono ciekawe i interesujące zdjęcia. Portfolia zawierające jedno, amatorskie zdjęcie o niskiej jakości, raczej nie mogą liczyć na zainteresowanie osób poszukujących modelek lub fotomodelek. Musicie zdawać sobie sprawę, że zdjęcie amatorskie, wykonane nieprofeslonalnie nie pozwala we właściwy sposób zaprezentować swojego wizerunku.
  • Popularność portfolio zależy od tego, jak często jest ono odwiedzane przez użytkowników serwisu. Na stronie waszego portfolio znajduje się adres, który kieruje bezpośrednio do waszej strony. Jeśli skopiujecie ten adres i podacie go swoim znajomym - z pewnościa odwiedzą waszą stronę, co podniesie waszą pozycję w rankingu popularności. WYŚLIJCIE TEN ADRES SWOIM ZNAJOMYM. JEŚLI ODWIEDZĄ WASZĄ STRONĘ - WASZA POPULARNOŚĆ W SERWISIE ZNACZNIE WZROŚNIE!
  • Na stronie waszego portfolio znajduje się link umożliwiający zagłosowanie na wasz profil. Głosowanie odbywa się w systemie SMS-premium i znacznie podnosi pozycję profilu w rankingu popularności. Jeśli wasze profilio zrobi dobre wrażenie na osobach odwiedzających serwis - z pewnością zagłosują na wasz profil. Postarajcie się o to, aby wasz profil był jak najczęściej odwiedzany.

 

P.  Po co modelkom przyznawane są punkty popularności i co z nich wynika?

Odp. Profile modelek są uporządkowane  w ten sposób, że te najbardziej popularne umieszczone są na pierwszych stronach serwisu. Większość osób poszukujących fotomodelek i modelek rozpoczyna oglądanie profili zaczynając od najpopularniejszych. Dlatego też te modelki, których profile cieszą się największą popularnością mogą liczyć na otrzymanie propozycji współpracy w piereszej kolejności. Również administratorzy serwisu starają się w pierwszej kolejności promować te modelki, które są najbardziej popularne w naszym serwisie.

 

P.  Dlaczego moje portfolio ukazało się w kategorii AMATORSKIE, pomimo, że podczas rejestracji zaznaczyłam, że jestem profesjonalistką?  

Odp.  O umieszczeniu portfolio w odpowiedniej kategorii decyduje administrator serwisu. Aby portfolio zostało umieszczone w kategorii PROFESJONALNE, powinno zawierać zdjęcia świadczące o udziale modelki w profesjonalnych sesjach zdjęciowych, oraz opis przedstawiający dotychczasowe doświadczenia w dziedzinie modelingu i fotomodelingu. Zaznaczenie podczas rejestracji opcji PROFESJONALNE nie wystarczy, aby profil został uznany za profesjonalny.

 

P.  Jak zrobić dobre zdjęcia do portfolio?

Odp.  Dobre zdjęcia do portfolio moga być wykonane tylko w warunkach profesjonalnych. Nie ma się co oszukiwać - zdjęcia wykonane w warunkach amatorskich nie nadają się do profesjonalnej prezentacji wizerunku modelki. Najlepiej skorzystać z usług profesjonalnego studio fotograficznego, które ma doświadczenie w wykonywaniu zdjęć tego typu. W tym celu mozna skontaktować się na przykład z jednym z fotografów, których ogłoszenia znajdują się nanaszej stronie, lub skorzystać z innego studio fotograficznego.

 

P. Dlaczego nie mogę przesłać zdjęć do serwisu? Dlaczego zdjęcia, które przesłałam do serwisu są niskiej jakości?

Odp. Do serwisu można przesyłac wyłacznie zdjęcia w postaci plików .jpg o objętości nie przekraczającej 400 kb. Większośc zdjęć pochodzących z aparatów cyfrowych ma objętość w granicach od 2Mb do 10Mb, czyli o wiele za dużą, aby przesłać je do naszego serwisu. Aby sprawdzić objętość zdjęcia, należy kliknąć na nie prawym przyciskiem myszki i odczytać jego właściwiści. Jeśli rozmiar zdjęcia jest większy niż 400 kb, należy je pomniejszyć przy użyciu programu służącego do obróbki zdjęć. Optymalne parametry zdjecia do wysyłki: rozdzielczość 72dpi, rozmiar dłuższego boku 650pikseli, kompresja do uzyskania objętości nie większej niż 400 kb. Poddanych zbyt dużej kompresji również spowoduje ich niską jakość. Pamiętaj, że przesyłanie zdjęć do serwisu może trwać dłuższą chwilę, w czasie przesyłania zdjęć nie możesz wylogowac się z serwisu. Jeśli nie możesz poradzić sobie z odpowiednim przygotowaniem zdjęć i przesłaniem ich do serwisu - poproś kogoś o pomoc.

 

P. Dlaczego dostęp do danych modelek jest płatny?

Odp. Opublikowanie w internecie swoich danych kontaktowych może być przyczyną otrzymywania dużej ilości niechcianej korespondencji, tzw. spamu. Zdarza się,również, że modelki otrzymują korespondencję o obraźliwej lub niecenzuralnej treści. Konieczność dokonania niewielkiej opłaty za dostęp do danych kontaktowych skutecznie eliminuje większość niechcianej korespondencji, natomiast nie stanowi przeszkody dla osób zainteresowanych realną współpracą.

 

P. Co zrobić, jeśli otrzymam korespondencję o treści nieprzyzwoitej, obraźliwej lub niezwiązanej z tematyką serwisu?

Odp. Administratorzy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za treść korespondencji pochodzącej od osób trzecich. Prosimy nie zapominać, że publikacja swojego adresu w internecie zawsze łączy się z ryzykiem otrzymania niechcianej korespondencji. W przypadku otrzymywania korespondencji niezwiązanej z tematyką serwisu lub o nieprzyzwoitej treści, prosimy o powiadomienie nas o tym. Dołożymy wszelkich starań, aby zablokować dostęp do serwisu osobom, które chcą z niego korzystać w sposób niezgodny z prawem lub z dobrymi obyczajami.

 (c) by Twoje-modelki.pl | katalog sklepów | mapa strony | projektowanie stron | randki | darmowe ogłoszenia | modelki | 
  twoje-modelki.pl - RSS