CENNIK REKLAM W SERWISIE TWOJE-MODELKI.PL :


modelki 1. Baner reklamowy w topie strony.
Usługa polega na umieszczeniu w topie strony banera o maksymalnym rozmiarze aż do 800x130 px. Baner będzie ukazywał się rotująco, w zestawie nie większym niż 6 różnych banerów. Po kliknięciu użytkownik zostanie przekierowany na stronę internetową zleceniodawcy.

Cena: 120,00 zł netto za 30 dni emisji.


2. Button reklamowy w lewym panelu strony głównej.
Usługa polega na umieszczeniu w jednym z pól reklamowych w lewym panelu strony głównej buttonu reklamowego o maksymalnym rozmiarze do 160px100 px. Button będzie ukazywał się rotująco, w zestawie nie większym niż 3 różne buttony w jednym polu reklamowym. Po kliknięciu użytkownik zostanie przekierowany na stronę internetową zleceniodawcy.

Cena: 60,00 zł netto za 30 dni emisji.


3. Box reklamowy na stronie głównej.
Usługa polega na umieszczeniu na głównej stronie serwisu pola reklamowego o maksymalnym rozmiarze do 300px500 px. Pole reklamowe może być wypełnione dowolnym tekstem oraz grafiką nadesłanymi przez zamawiającego i może zawierać dwa aktywne linki.

Cena: 160,00 zł netto za 30 dni emisji.


modelki 4. Artykuł reklamowy.
Usługa polega na umieszczeniu na specjalnej stronie serwisu artykułu reklamowego zawierającego do 1800 znaków tekstu (1 strona A-4) oraz do 4 elementów graficznych. Artykuł może zawierać dwa aktywne linki. Na głównej stronie serwisu zostanie umieszczony box reklamowy o rozmiarze do 300px500 px zawierający skrót artykułu oraz przekierowanie do strony z właściwym tekstem.

Cena: 450,00 zł netto za 30 dni emisji.


Wszystkie podane ceny są cenami netto. Na wykonane usługi wystawiamy faktury VAT.

W przypadku zamówienia emisji reklamy na dłuższy okres oferujemy korzystny system rabatów cenowych. Oferujemy również inne, niestandardowe formy reklamy. Osoby zainteresowane szczegółami oferty prosimy o kontakt telefoniczny.


Osoby zainteresowane współpracą z naszym serwisem prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail:

tel.: 016 6758989; 0602690190

e-mail: marketing@twoje-modelki.pl


PowrótUwaga:
przedstawiona oferta cenowa ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów prawa.

(c) by Twoje-modelki.pl | katalog sklepów | mapa strony | projektowanie stron | randki | darmowe ogłoszenia | modelki | 
  twoje-modelki.pl - RSS