Iwona - "Modelka Miesiąca" - maj 2008

T-M.pl: Czym jest dla ciebie fotomodeling? Przygodą, jednorazowym doświadczeniem, czy sposobem na dalszą karierę zawodową?

Iwona: Fotomodeling to ciężka praca, która jednak bardzo mi odpowiada, bo lubię wyzwania i pracę, która zmusza do tego, aby dać z siebie wszystko. I z pewnością nie będzie to dla mnie jednorazowa przygoda.


T-M.pl: Masz świetną figurę, która robi duże wrażenie na osobach oglądających twoje zdjęcia. Czy uprawiasz jakiś sport lub ćwiczenia gimnastyczne, które pomagają ci w utrzymaniu linii?

Iwona: Tak. Jeśli chodzi o ćwiczenia fizyczne jestem osobą bardzo aktywną. Już w szkole bardzo lubiłam ćwiczyć. Od czasu urodzenia córki, czyli od 13 lat regularnie ćwiczę na siłowni, chodzę na basen i korzystam z sauny.


T-M.pl: Czy stosujesz jakąś dietę lub specjalny sposób odżywiania? Czy możesz doradzić coś innym paniom, które chciałyby utrzymać równie wspaniałš sylwetkę?

Iwona: Zawsze jadłam to, na co miałam ochotę, ale nie przesadzałam z ilością. Staram się nie łączyć węglowodanów z tłuszczami, lubię sałatki i owoce morza. Piję wodę mineralna bez gazu lub zielona herbatkę. Ostatni posiłek jem najpóźniej o 19.


T-M.pl: Mimo, że swoje doświadczenie określasz jako amatorski, brałaś udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych. Pracę z którym z fotografów wspominasz najlepiej i dlaczego?

Iwona: Brałam udział w kilku sesjach zdjęciowych, z czego najbardziej miło wspominam sesję zdjęciową z panem Marcinem Giba. Dlaczego? Chyba dlatego, że potrafi stworzyć wspaniały klimat w czasie sesji zdjęciowej. Podczas sesji nie czułam żadnego skrepowania i to było bardzo miłe.


T-M.pl: Co czujesz przygotowując się do sesji zdjęciowej i w trakcie sesji?


Iwona: Przed sesją stresuję się i zastanawiam, czy zdjęcia do których będę pozowała będą dobre. Ale podczas samej sesji zapominam o tym wszystkim i dbam tylko o to aby sesja przebiegała sprawnie. Staram się dać z siebie wszystko, aby efektem sesji były dobre zdjęcia.


T-M.pl: Czy w związku z publikacją swojego profilu w Internecie otrzymałaś dużo propozycji współpracy od fotografów i agencji reklamowych?

Iwona: Otrzymałam kilka propozycji od fotografów. Podchodzę do tego bardzo ostrożnie i z należytym dystansem. Ale umówiłam się na kilka sesji.


T-M.pl: Publikacja zdjęć w Internecie z pewnością spowodowała zwiększone zainteresowanie płci męskiej twoją osobą. Czy jest to dla ciebie miłe, czy raczej kłopotliwe?

Iwona: Jest to raczej miłe. Cieszę się, że spodobałam się osobom, które odwiedzaja ten portal i że te osoby zagłosowały na mnie. Bardzo im za to dziękuję.


T-M.pl: Jaki jest twój ideał wyglądu mężczyzny? Jak powinien być idealny mężczyzna?

Iwona: Mój typ urody to np. Maciej Zakościelny lub David Beckham. Cechy charakteru?? Hmmm... szczery, spontaniczny, uczciwy i z poczuciem humoru.


T-M.pl: Czy twoim zdaniem warto szukać takiego ideału?

Iwona: Nikt z nas nie jest idealny, ale z pewnością warto szukać.


T-M.pl: Co planujesz w najbliższym czasie? Czy będą to tylko sesje zdjęciowe?

Iwona: Najbliższy czas będę miała wypełniony intensywną pracą. W najbliższym czasie czeka mnie remont mieszkania, komers córki i oczywiście kilka sesji zdjęciowych, na które już jestem umówiona.


T-M.pl: Co chciałabyś osiagnąć w fotomodelngu? Do czego dążysz i o czym marzysz w fotomodelingu? Co będziesz uważać za swój sukces?

Iwona: Moim największym marzeniem jest sesja dla magazynu PLAYBOY, który uwielbiam. Jeśli to osiągnę - zastanowię się, co dalej.


T-M.pl: Czy liczne obowiązki, którym musisz podołać pozwalają ci na odrobinę czasu dla siebie? Co lubisz robić, kiedy masz wolny czas?

Iwona: Lubię czytać, tańczyć i aktywnie spędzać wolny czas. Lubię podróżować. Odwiedziłam już kilka ciekawych miejsc. Ostatnio byłam w Pradze, w Budapeszcie i w Wiedniu. Lubię podróżować po egzotycznych krajach. Byłam na Cyprze, w Tunezji i w Tajlandii. Tajlandia zrobiła na mnie największe wrażenie. Smaczne jedzenie, piękna roślinność i przepiękne kobiety.


T-M.pl: Z tego co mówisz wynika, że jesteś osobą, która jest zadowolona ze swojego życia i która konsekwentnie realizuje swoje marzenia. Czy masz jeszcze jakieś niezrealizowane marzenie?

Iwona: Jestem zadowolona z tego, co robię, Uważam się za osobę energiczną i zdecydowaną, ale jednocześnie szczerą, wrażliwą, spontaniczną i obdarzoną dużym poczuciem humoru. Myślę, że to pomaga w życiu. Osiągnęłam już wiele z tego, co chciałam osiągnąć, ale moje największe marzenie wciąż jeszcze czeka na realizację :-)


T-M.pl: W takim razie życzymy ci również spełnienia tego największego marzenia. Życzymy też dalszych osiągnięć w fotomodelingu i mamy nadzieję, że publikacja twojego profilu w naszym serwisie będzie w tym pomocna. Mamy nadzieję, że wkrótce wystąpisz w sesji zdjęciowej przeznaczonej specjalnie dla naszego serwisu, a więc będzie okazja jeszcze raz spotkać się i porozmawiać.

Iwona: Również mam taką nadzieję.


T-M.pl: W takim razie dziękujemy i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy na naszych stronach twoje nowe fotki.

Zobacz profil IWONY


Rozmawiał: Piotr Hawryluk
twoje-modelki.pl


foto: www.mojestudio.pl

(c) by Twoje-modelki.pl | katalog sklepów | mapa strony | projektowanie stron | randki | darmowe ogłoszenia | modelki | 
  twoje-modelki.pl - RSS